Üretim  
Kesimhane
KESİMHANE

   Üretici kümeslerinde kontrol altında ve sağlıklı bir şekilde gelişimini tamamlayan piliçlerin, Öznesil Piliç'in Malatya-2. Organize Sanayi Bölgesi'ndeki modern kesimhanesine nakledilip kesime alınmasıyla entegrasyon tamamlanır.

   Hava ve su soğutma ünitesine sahip olan kesimhanemiz 6000 adet/saat kapasiteye sahiptir. Soğutma üniteleri sayesinde 9 gün raf ömrüne sahip olan piliç etleri aynı tesis içinde, müşteri talepleri doğrultusunda göğüs, kanat, but gibi gruplara ayrılarak hazırlanır ve tüketiciye sağlıklı ulaşabilmesi için mutlaka ambalajlanır.

   Öznesil Piliç'in modern ileri işlem ünitesinde farklı damak zevklerine hitap edecek bir çok çeşit pişmiş ürün, sucuk, salam, jambon ve sosis türleri üretilir. Gıda güvenlik belgelerine sahip olan tesisimiz, üretimin son aşamasında ürününü en iyi şekilde paketler taze ve ya şoklu olarak, frigofrik araçlarıyla soğuk zincir bozulmadan bayilere ve satış noktalarına ulaştırır. Piliçlerin kabul aşamasından nihayi müşteriye varış aşamasına dek her nokta laboratuvar analizleri ile denetlenir.

Kesimhane
  • Damızlık Tesisleri
  • Kuluçkahane
  • Etlik Civciv Kümesleri
  • Yem Fabrikası
  • Kesimhane
Tavuk Sote
30 dk.
6 Kişilik

Pilavınızı tekrar ısıtırken bir kabın içinde...